PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=765477}
6,2 2 016
ocen
6,2 10 1 2016
Dead Of Summer
powrót do forum serialu Dead Of Summer

Wiem, że już dużo takich no ale błagam...już jest jakiś czas po premierze, 2 odcinek miał już premierę w aplikacji a dzisiaj/jutro ma oficjalną premierę, 3 odcinek za tydzień, naprawdę prosiłbym już o zaktualizowanie, w oczekujących materiałach jest opis poprawny i jak zarówno cała obsada też poprawna, sam wysyłałem, jednak nie zostało jeszcze sprawdzone, wszystko jest dobrze we wszystkim, więc dlaczego tak długo to trwa? Chociaż odblokować ocenianie....sytuacja ta sama jak przy serialu "Slasher".

Rrouge

Data premiery już klepnięta, więc jutro można będzie zaznaczyć, że się ogląda lub ocenić.

ocenił(a) serial na 6
JohnKlonMorfinka

Przynajmniej tyle :v teraz tylko czekam na obsadę i tyle mi wystarczy xD

ocenił(a) serial na 6
Rrouge

i? Jak wiele innych seriali / filmów... Nic na to nie poradzisz, i dlaczego materiały do tego serialu miałyby być sprawdzone poza kolejnością? Niektóre seriale już dobiegły do końca, a nadal nie można ich nawet ocenić, o innych informacjach nie wspominając - taki filmweb.

ocenił(a) serial na 6
Herushingu

No i właśnie o to mi chodzi, doskonale o tym wiem, bo też widziałem nie jeden taki gdzie nie miał nawet oceniania odblokowanego.

Rrouge

Stary/a jesteśmy z Tobą, wytrzymaj :)
Wiemy, że to gigantyczny problem i jakże życiowy ale się nie poddawaj, będzie dobrze. Neo children spod kredensu mamooooo. Weź może odetnij się od internetu na tydzień, a potem sprawdź sobie puls czy jeszcze żyjesz ;)

ocenił(a) serial na 6
julij

Po pierwsze to stary post mój drogi debilu ;D, już i tak nie ważny, prawdziwe problemy to musisz mieć ty dziecko, włażąc i obrażając każdego człowieka w necie, uważaj bo cię mamusia odetnie od internetu ;), radzę ci samemu odciąć się przynajmniej na miesiąc bo widać że coś jest nie tak z twoją głową i logicznym myśleniem, ja do twojej wiadomości nie siedzę 24h na dobę na internecie i przynajmniej mam kontakty z innymi ludźmi :) Po tym co piszesz można wywnioskować że ty to ty masz problemy, szczególnie jeśli używasz tekstów typu "neo children".
Radzę tobie człowieczku samemu odciąć się od internetu i zażyć kontaktów międzyludzkich przynajmniej przez miesiąc ;)

julij

Hmmm obaj zachowujecie się nielogicznie, jeden nie umie wytrzymać i się skarży a z kolei drugi czyli ty, bezpodstawnie musi się rzucać i wyciągać wnioski z dupy, to że ktoś napisze taki temat nie znaczy że siedzi cały czas przy internecie, może po prostu oznaczać to że ktoś nie ma cierpliwości, znowu używanie tekstów "neo children" jest naprawdę żałosne i chyba tylko gimbaza się nim posługuje, dodatkowo wyzywanie kogoś od dzieci neo jest też obraźliwe i w dodatku obraża ludzi którzy naprawdę mają prawdziwą chorobę i takie coś w żadnym stopniu nie jest zabawne :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 6
Ewcia_57

Tak wiem ;D, chociaż ja i tak zawsze z rana oglądam po eng nowy odcinek, a później czekam na napisy.

Rrouge

Rrrouge tak się dzieje gdy o treściach wprowadzanych na filmweb decyduje banda gamoni, zarozumialców i niedouków. Kiedyś do filmu "Róża" Smarzowskiego dodałem trochę danych gdyż grałem w nim epizod, wtedy jakiś dupek zażądał źródeł informacji. Musiało potrwać by do jego maleńkiej główki dotarło, że mam dane z pierwszej ręki bo z filmowego planu, a źródłem jestem ja sam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones