PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=319682}

Twarda sztuka

Georgia Rule
6,6 28 390
ocen
6,6 10 1 28390
Twarda sztuka
powrót do forum filmu Twarda sztuka

mysle ze panna lohan zagrala bardzo fajnie i nie wiem czemy po tym filmie krytykuje sie jej talent aktorski.

ocenił(a) film na 8
yoddha

moze dlatego ze teraz uwaza sie ją za narkomankę i alkoholiczke. Ja rowniez uwazam ze zagrala bardzo dobrze.

Enemie

no tak masz racje.

ale to głupio. to jacy aktorzy są w zyciu prywatnym nie powinno odbijac sie na ich zyciu zawodowym .

po że jest podobno lesbijką i narkomanką to nie znaczy że teraz gra gorzej.

ocenił(a) film na 7
yoddha

Oglądac 'TS' zdziwiłam się, że poszło jej tak dobrze. Wcześniej widziałam ją tylko w komediach dla nastolatek. Pozytywnie mnie zaskoczyła, tymbardziej że podobno w casie kręcenia filmu zachowywała się źle także poza planem.

purplejudka

Ja też zgadzam się, że tym w filmie Lindsay zagrała wyjątkowo dobrze :)

ocenił(a) film na 8
martusia_ino

Ja uważam Linsday za imprezową laske która tylko chleje ćpa i baluje całymi dniami, ale po obejrzeniu tego filmu stwierdziłem ze ma jednak talent i jak by chciała to by mogła byc swietna aktorka, ale nie sadze zeby jej sie chciało, za duzo ma kasy przez co ma ostro najebane we łbie

ocenił(a) film na 10
martusia_ino

Racja. Może chwilami była zbyt sztywna, ale ogólnie pełna profeska :)

ocenił(a) film na 10
Butterfly_1609

ja tez myślę ze świetnie zagrała w tym filmie ;D
znaczy sie, od kilku lat ona byla moja ulubiona aktorka ale ten film jest zaje.bisty i po prostu mój ulubiony .
w ogóle to dopiero w tym filmie zauwazylam fonde . - po prostu ja uwielbiam ;) a huffman juz wczesniej lubilam z gotowych na wszystko, ale wszystkie 3 w jednym swietnie sie spisaly ;D

ocenił(a) film na 10
fashionistka

a i zgadza sie, wydaje sie ze nie chce byc za dobra aktorka, ale inne slawy gadaja ze ona ciagle gada o tym ze chce oskara dostac do 25roku jej zycia . - co nie sadze ze jej sie udac .

fashionistka

Jeszcze dwa lata. Powodzenia.

yoddha

Raczej o talencie aktorskim nikt nie mówi. Jest ogólnie nielubiana przez tryb życia jaki prowadzi. A takie gwiazdki są już spalone, bo nawet jeśli dobrze grają to nikt na to nie zwraca uwagi. Co najciekawsze - to częściej działa wśród aktorek (najczęściej młodych), a rzadziej aktorów. Np. Robert Downey jr. nadal jest ogólnie lubiany, mimo burd które wyprawiał, ćpania, więzienia itd... Może chodzi o to że się "nawrócił" i sporządniał? Taka Drew Barrymore też się "nawróciła", wróciła w łaski widzów i znów jest lubiana.

Swoją drogą - film nawet fajny. Lohan zagrała nieźle. I musze przyznać jako kobieta że Lohan ma piękną, idealną figurę. :) (to tak na marginesie)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones