PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=319682}

Twarda sztuka

Georgia Rule
6,6 28 390
ocen
6,6 10 1 28390
Twarda sztuka
powrót do forum filmu Twarda sztuka

A więc moje wrażenia i odczucia po obejrzeniu tego filmu są ... mieszane. Lindsay pierwszy raz zagrała w tak ,dobrym, filmie. Jednak ogólnie tak średnio mi się on podobal bo wszystko kręciło sie tylko wokół tego że Lindsay- Rachel, jest rozpieczoną , rozwiązłą i zbuntowaną nastolatką którą wszyscy chcą ujarzmić. W sumie film dobry jednak postać Rachel niezbyt mi się podobala. Jej pewnosc siebie np w kontaktach seksualnych itp była wręcz głupia jak dla mnie. Mam wrażenie że Lindsay grała w tym filmie samą siebie (albo przynajmniej taką Lindsay jaką jest teraz!) .
Pozdrowienia ;)

ocenił(a) film na 5
AimeR

są lepsze filmy w wykonaniu Lindsay, ten film nie jest rewelcja, moim zdaniem, jest mało ciekawy i nie wiem czy możn nazwać go komedią.

Wiolkaaa

No,tak naprawde to nie bylo smieszne nawet

ocenił(a) film na 6
AimeR

moim zdaniem w rubryce - gatunek - powinien mieć wpisane - dramat zabarwiony sarkazmem albo film obyczajowy z nutką idiotyzmu :D

hehe, jakoś źle go skategoryzowali

ale film całkiem ok jak na "komedię romantyczną" :)

a Lohanową znałam wcześniej tylko z Mean Girls i wtedy pomyślałam o niej - kurde, nareszcie jakaś normalna aktorka, nie wylansowana, zwykła, skromna, ładna i z talentem...
Po tym filmie widzę, że tylko talent jej został :)

ocenił(a) film na 5
anather777

szczerze to ładna ona nie jest, skromna może..??, normalna na pewno nie. a talent to raczej tak bo w dotychczasowych filmach (2006) grała nieźle i miala dobre role.

ocenił(a) film na 6
Wiolkaaa

miałam na myśli, że właśnie całe zło z niej wyszło w czasie zdobywania coraz większej popularności i grania w kolejnych filmach. Tak więc stała się kolejną wylansowaną "..." , a szkoda...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones