PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=319682}

Twarda sztuka

Georgia Rule
6,6 28 390
ocen
6,6 10 1 28390
Twarda sztuka
powrót do forum filmu Twarda sztuka

Jak dla mnie bardzo fajny film ale komedią bym raczej tego nie nazwał przyjemnie się oglądało i do końca nie było wiadome jaka jest prawda i komu wierzyć i dzięki temu nie przynudzał;)Polecam każdemu ja mu 8 daje spokojnie!

jazdowicz2666

Widać było, że Rachel nie kłamie tylko jest upośledzona emocjonalnie po tym jak sama prowokowała, a potem robiła zbolałe miny jakby ktoś ją krzywdził

ocenił(a) film na 7
Iza1210

w sumie faktycznie do końca nie bylo wiadomo czy klamie czy mowi prawde, na poczatku jej wierzylam pozniej mialam watpliwosci a pozniej znow uwarzalam ze jedan mowi prawde:-) z jednej strony na poczatku wydaje sie ot taki lekki film, troche zabawny, pewnie znow film z cyklu zbuntowana nastolatka znajdzie ksiecia z bajki a jednak nie do konca...

ocenił(a) film na 8
Iza1210

To jej prowokowanie to taki mechanizm obronny. Niektóre ofiary pedofili stronia później od mężczyzn a niektóre wprost przeciwnie. Jednak oba te zachowania są wynikiem tych przeżyć. Nie wiem co rozumiesz pod pojęciem upośledzona emocjonalnie mam nadzieję, że nie to, że była idiotką. Napewno jej zachowanie było delikatnie mówiąc dziwne i miała zaburzony obraz relacji międzyludzkich ale był to wynik jej doświadczeń, nie jej wina czy głupota. Pozxdrawiam

HollyShannen19

Chodzi mi właśnie o ,,zaburzenie'', jak mówię że człowiek jest upośledzony też nie mam na mysli że jest głupi, tak samo jak nie wyzywam ludzi od Dałnów, bo zespół Downa to choroba a nie przezwisko. Ogólnie zrozumiałam jej zachowanie tak jak ty. A skomentowałam to tak ponieważ od początku zauważyłam że ona nie udaje tylko jej zachowanie jest wynikiem molestowania.

ocenił(a) film na 8
Iza1210

No to fajnie, że się rozumiemy i obie myślimy tak samo:) W pierwszej chwili pomyślałam, że chodzi Ci o to samo co mnie, ale nie byłam pewna. A trudno jest interpretować posty w internecie bo nigdy tak naprawde nie wiadomo czy ktoś pisze co myśli czy ironizuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones