PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=319682}

Twarda sztuka

Georgia Rule
6,6 28 390
ocen
6,6 10 1 28390
Twarda sztuka
powrót do forum filmu Twarda sztuka

Totalnie Dołujący!

ocenił(a) film na 1

Nie nawidze RACHEL. To wredna zdzira! Ja na miejscu June i dziewczyn to bym jej tak poharatała mordę, że by nawet ten jej ojczym nie tknął! Phi! Jak macie za dobry humor to go obejrzyjcie. Dałam 1 !

ocenił(a) film na 8
muciek92

Widze ze twoja możliwość rozpatrywania zachowań ludzkich pod względem ich przeszłości jest żadna i nie rozumiesz głębi w tym filmie. Pewnie spodziewałas sie głupiutkiej komedyjki, która bedzie miala oczywiscie banalną i bardzo przewidywalną fabułę oraz wyraźnego happy endu... To historia o tym ze wszystko co siędzieje w życiu kazde zdarzenie ma swoją konsekwencje... To przez molestowanie Rachel stała się taką osobą. To jest jej system obronny. Ma silna osobowość odziedziczona z pewnościa po babce, nie nalezy do osób nieśmiałych czy po tragedii zamykających sie w sobie. Krzyczy i prowokuje, aby byc zauważoną tylko tak potrafi sie porozumiewac ze światem. Jakbys uważniej skupiała sie na słowach a nie na obrazkach dosłyszałabys moze ze straciła zaufanie dla wszystkich.. nawet do osób jej najbliższych po prostu zawiodła sie na nich. Szukała osoby która by nie chciała tak naprawde jej wykorzystać, która kochała by ja bezwarunkowo, miała nadzieje ze taką osoba okaże sie chłopak June niestetty się pomyliła. Naszczęsci pan weterynarz (nie pamiętam jak sie nazywał) dał jej to poczucie bezpieczenstwa za co sama mu dziekuje. Mam nadzieje ze choc po częsci przyblizyłam ci fabułe filmu i prawdziwy dramat głównej bohaterki.

ocenił(a) film na 9
muciek92

Dałaś bo sie nie znasz. Po co mieli kręcic kolejną komedię roamntyczną? wkoncu jakiś film z nutką pesymizmu a zarazem śmieszny. powiem wprost warto obejrzeć bo to serio dobry film.

muciek92

Cóż za emocjonalne podejście do fikcyjnej postaci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones