PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=319682}

Twarda sztuka

Georgia Rule
6,6 28 390
ocen
6,6 10 1 28390
Twarda sztuka
powrót do forum filmu Twarda sztuka

To będzie fajny film:)

ocenił(a) film na 10

Wydaje mi się że to będzie fajny film. Oglądalam trailer i nieźle się zapowiada:P:P Już nie mogę się go doczekać, szkoda że puszczą go dopiero pod koniec wakacji :(

Dzuma

trailer jest mylacy, to nie jest lekka komedia to poruszajacy film..trailer mocno myli

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
lee_la

Obejrzałam film, trailer faktycznie bardzo mylący. Film świetny, wzruszający, o trudnych sprawach. Trochę śmiesznie się oglądało Jane fonde w roli babci, i dziwnie panią Huffman 'gotową na wszystko':P. Nie ukrywam że jestem pod wrażeniem Lohan. dotychczas mogliśmy ją ogladac w hajskulowych komediach, a tu taka trudna postać. Podołała według mnie wzorowo.

sicksister

"GEORGIA RULE - kolejna (infantylna) komedia (romantyczna) z Lindsay Lohan" pomyślałem kiedy zobaczyłem zapowiedź. CZemu nie? Żadne to wartościowe kino, ale dla zabicia czasu i odprężenia miło obejrzeć. Zdziwiła mnie tylko obsada filmu. Obok LL takie znakomite aktorki jak Fonda i Huffman...
No więc, niedzielny wieczór, odpoweidnia pora na taki film.

Pierwsze 20 min. zapowiadało dokładnie taki film jak myślałem. Ale później akcja filmu obrała nieco inny kierunek. Naiwna komedii odbiła w stronę (komedio)dramatu obyczajowego (no może troche przesadziłem) poruszając ważny temat. Wkońcu dostałem taką "lekką komedię", która nie mówi o niczym.

A niech będzie nawet 8/10 (chociażby bonus za świetne kreacje głównych bohaterek (szczególnie matki i babki)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones