PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=319682}

Twarda sztuka

Georgia Rule
6,6 28 337
ocen
6,6 10 1 28337
Twarda sztuka
powrót do forum filmu Twarda sztuka

Bardzo dobry!

ocenił(a) film na 8

Spodziewałam się czegoś innego, chciałam się rozerwać, a tu przyszło mi mierzyć się z takimi problemami, jakie były poruszone w tym filmie. Ale nie żałuję, bardzo przeszedłmi do gustu, a momentami coraz bardziej pogubiona nie wiedziałam, co była PRAWDĄ. Wszystko zostało jednak wyjaśnione, a film uczy, co jest prawdą właśnie.

Neya_94

też tak myślę, bardzo mi się podobał :) Przede wszystkim że nie było to o niczym.

użytkownik usunięty
Neya_94

fajniutki film m.in. za niego uwielbiam LiLo

ocenił(a) film na 6

Film całkiem fajny, warto zobaczyć chociażby dla Garretta Hedlunda, Jane Fondy i LiLo... Nie jest jakąś bzdurką o niczym, ma treść, chociaż, przyznaję, scena w łódce była zboczona...

ocenił(a) film na 10
ShadowHunter

WLASNIE ! NIE JEST TO KOLEJNA TANDETNA KOMEDYJKA JAKICH PELNO ! ZGADZAM SIE ZE FILM JEST O CZYMS , USWIADAMIA ZE RODZINA JEST NAJWAZNIEJSZA , NIEKTORE CHAMSKIE I ZBOCZONE TEKSTY LILO I ZACHOWANIA SA CZESCIA TEGO FILMU , W TEN SPOSOB POKAZUJA ZE MIALA CIEZKIE DZIECINSTWO , PORUSZAJACY . MALO FILMOW PORUSZA TAKIE POWAZNE TEMATY BO GLUPAWE KOMEDYJKI LEPIEJ SIE SPRZEDAJA . BARDZO LUBIE LINDSAY ZA TEN FILM I NIE TYLKO ! POLECAM !

alusia1996

Po pierwsze : nie krzycz
Po drugie : też lubie Lindsay, szcególnie za tego loda na łódce

ocenił(a) film na 10
Jestem_Finem

haha , nie krzycze. Czesto pisze cos drukowanymi literami i to dla mnie nie ma roznicy...nie wiem czemu ludzie mysla ze sie krzyczy jak sie tak pisze...:)
Za tego loda na lodce ? haha i tak nie bylo nic dokladnie pokazane...mi sie wydaje ze ty chcialbys byc na miejscu tego chlopaka :P

ocenił(a) film na 10
Neya_94

Świetny film, bardzo ciekawy & co ciekawe dzięki niemu wiele się nauczyłam, stałam się bardziej odpowiedzialna i inaczej patrze na świat. Lindsay jest wspaniałą aktorką, szkoda że tak się stoczyła...
Chociaż nie powiem niektóre scenki były dość...zboczone xD.

ocenił(a) film na 7
martamk4

film całkiem, całkiem nawet skreślana przez wszystkich lohan potrafi zagrać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones