PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=319682}

Twarda sztuka

Georgia Rule
6,6 28 390
ocen
6,6 10 1 28390
Twarda sztuka
powrót do forum filmu Twarda sztuka

9/10

ocenił(a) film na 10

Film bardzo dobry warty obejrzenia. Osobiscie mnie zaskoczył, myślałem że to będzia kolejna komedia typu Mrówki w gaciach czy American Pie ale okazało sie że to głebszy film. Dobra gra aktorów a zwłaszcza Linsday Lohan która jest super i jest jena z moich ulubionych aktorek. kto sie ze mna zgadza niech pisze. No i koniecznie trzeba obejrzeć film!!!!!!

mocny_2

Hm, ja się zgodzę, że film jest naprawdę dobry, a po wypowiedziach niektórych tu osób spodziewałam się łzawego filmu typu "jak-to-dobrze-mieć-mamusię-i-babcię-i-być-grzeczną". Trochę miałam wrażenie, że patrzę na kawałek autobiografii samej Lohan mając nadzieję, że ona też wreszcie jakoś się odnajdzie. No cóż, czas pokaże!
A film polecam.

ocenił(a) film na 8
mocny_2

Bardzo mi się ten film podobał!!!!!Naprawdę wart obejrzenia - 8/10

ocenił(a) film na 10
karmeloo

Mnie też się podobał! niech mówią co chcą:) był troszke inny niż zazwyczaj... ładny :)

mocny_2

Mi się ten film bardzo podobał. Naprawdę Linsday zagrała tam tytułową twardą sztukę. Wszystkie sceny były bardzo mocne. Ja tez polecam! Pozdro**

ocenił(a) film na 10
Lenuska

film rewelacja, w pierwszej chwili myślałam że to kolejna komedia romantyczna, taka banalna jak zwykle a tu miłe zaskoczenie POLECAM WSZYSTKIM!!!!! nawet tym którzy nie przepadają za Lindsay Lohan

ocenił(a) film na 9
Lenuska

a ja myślę że owa ,,twardą sztuką'' można nazwać babcię Rachel.

ocenił(a) film na 6
Aniass_La_Ct

yyy... twardą sztuką BYŁA babcia Rachel...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones